
W dniach 12-14.06.2026 r. Inżynierowie W-MOIIB wraz z rodzinami i osobami towarzyszącymi wzięli udział w spływie kajakowym rzeką Pisą. W wydarzeniu uczestniczyło 30 osób, które miały okazję wspólnie cieszyć się pięknem przyrody, aktywnym wypoczynkiem oraz doskonałą atmosferą. Wieczorne szanty przy ognisku poprowadzili niezawodni Joanna i Zbyszek - „Wróbelki”, tworząc niezapomniany klimat spotkania. Przepiękne widoki, wspólnie spędzony czas oraz wyjątkowa atmosfera pozostaną na długo w pamięci i sercach wszystkich uczestników.










